Depilacja laserowa Gdynia: innowacyjny sprzęt Vectus!

Owłosienie może obejmować różne partie ciała. Czasem jest trudne do usunięcia. Na pewno to znasz – próbujemy różnych metod w zaciszu własnego domu, a włoski ciągle odrastają. Są coraz grubsze, twardsze, sztywniejsze, ciemniejsze. Ciężko się ich pozbyć. Wielu ludzi stara się walczyć z nadmiernym owłosieniem jak tylko może. Maszynki do golenia, depilatory, kremy, wosk – to tylko niektóre z dostępnych metod. Najskuteczniejszą i najnowocześniejszą metodą jest jednak usuwanie owłosienia laserem. Jak to działa?

Co musisz wiedzieć o depilacji Laserem Vectus?

Dla końcowego efektu potrzebna jest seria zabiegów usuwania włosów,  która uzależniona jest od powierzchni ciała oraz rodzaju owłosienia. Kolejny zabieg można przeprowadzić od czterech do dwunastu tygodni od poprzedniego zabiegu. Jest to skuteczna metoda, która daje trwałe rezultaty, poza tym nie jest bolesna. Nie wymaga podawania znieczulenia. Jest bezpieczna. Przeprowadza się ja ze względów estetycznych. Skóra po zabiegach jest gładka, delikatna, pozbawiona zbędnych włosków, a Ty możesz eksponować ciało na plaży bez skrępowania!

Najskuteczniejszym urządzeniem, który radzi sobie doskonale z różnym rodzajem owłosienia, na różnych częściach ciała jest laser Vectus. Jest to innowacyjny laser diodowy. Wyposażono go w specjalny rodzaj głowicy, której zadaniem jest wnikanie w głąb skóry za pomocą wiązki lasera. Tam włoski usuwane są bezpowrotnie. Wiązka lasera niszczy komórki macierzyste w obrębie mieszków włosowych, co sprawia, że nie mają one szansy na odrośnięcie – więc ten zabieg jest trwały. Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą na walkę z niechcianym, sprawiającym duży dyskomfort owłosieniem.

Depilacja laserowa vectusgdynia.plPrzebieg zabiegu – depilacja laserowa w Gdyni

Już teraz możesz umówić się na zabieg depilacji laserem w Gdyni. Wystarczy, że zadzwonisz lub przyjdziesz do placówki – to pierwszy krok do zadbanego i atrakcyjnego ciała!

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Laserowa depilacja - sprzęt VectusPrzygotowanie do zabiegu wygląda następująco:

  • Umawiamy się na wizytę konsultacyjną ze specjalistą z dziedziny medycyny estetycznej.
  • Podczas wizyty zostaje oceniony stan skóry, aby sprawdzić, czy pacjent kwalifikuje się do przeprowadzenia zabiegu. Należy poinformować go o chorobach przewlekłych, lekach, odżywkach, suplementach diety. Jeśli badanie oraz wywiad przejdziemy pozytywnie, zostaniemy zakwalifikowani do zabiegu depilacji laserowej.
  • Przed zabiegiem należy usunąć owłosienie z miejsc, którego ma dotyczyć zabieg. Należy także zadbać o nawilżenie i nawodnienie skóry.
  • Miesiąc wcześniej nie wolno wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych oraz korzystać z solarium.

Co dalej? Pielęgnacja po depilacji Laserem Vectus

Po zabiegu należy pamiętać o stosowaniu kremów do skóry podrażnionej i uniknąć opalania oraz korzystania z gorących kąpieli, by nie podrażnić skóry.

Depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą na walkę z niechcianym owłosieniem. Jest to metoda o licznych zaletach. Cieszy się pozytywnymi opiniami wśród osób, które z niej skorzystały. Zabieg jest skuteczny i bezpieczny, dlatego zyskuje coraz więcej zwolenników każdego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *