Najważniejsze informacje o depilacji laserowej

Depilacja laserem to zabieg, w trakcie którego światło generowane przez urządzenie wnika w głąb skóry i powoduje trwałe obumieranie mieszków włosowych. Melatonina zawarta w skórze zostaje rozbita co docelowo całkowicie i trwale rozwiązuje możliwość powstawania włosów. Rynek medycyny estetycznej obfituje w zróżnicowane zabiegi mające na celu rozwiązanie problemu nadmiernego owłosienia. Laser Vectus to zdecydowanie najnowocześniejsze na rynku urządzenie depilujące.

Depilacje okolic intymnych

Usuniecie owłosienia z okolic intymnych to bardzo popularny zabieg. Laserowe depilowanie okolic intymnych możliwe jest jedynie dla kobiet. Ze względów zdrowotnych nie ma możliwości wykonania go u mężczyzn. Zabieg trwa około 20 minut. Aby trwale usunąć całe owłosienie porastające okolice intymne konieczne jest wykonanie serii zabiegów.

Depilacje wąsika

Usuwanie wąsika laserem to zabieg przewidziany wyłącznie dla kobiet. Depilacja laserowa wąsika to dość prosty i szybki zabieg. Zabieg rzadko trwa dłużej niż 10 minut i jest całkowicie bezbolesny. Laser Vectus wyposażony został w bardzo zaawansowany system chłodzenia oraz czytnik Skintel. Te dwa opatentowane rozwiązania sprawiają, że zabieg jest niezwykle skuteczny a przy tym bezpieczny i całkowicie bezbolesny.

Depilacje nóg

Depilacja laserowa nóg również dotyczy głownie kobiet. Ze względu na obszar skóry przeznaczonej do depilacji, zabieg trwa średnio około 45 minut. W przypadku lasera Vectus w Sopocie, możliwe jest wykonanie skutecznej depilacji nóg nawet w przypadku gdy pacjentka opalała ten obszar ciała – sprawdź więcej: https://www.trojmiasto.pl/Clinica-Cosmetologica-Sopot-o77389.html. Należy jednak pamiętać, że od ostatniej sesji opalania do zabiegu musi upłynąć przyjemniej dwa tygodnie.

Depilacje pach

Pachy to wyjątkowo czułe i delikatne miejsce. Do tej pory depilowanie tego obszaru ciała, choć bardzo popularne, nastręczało licznych nieprzyjemności. Oparzenia po depilacji laserowej pach były niemal standardem. Dziś ten problem został już całkowicie wyeliminowany. Depilacja laserowa pach trwa około 20 minuta zabieg z wykorzystaniem lasera Vectus jest całkowicie bezbolesny.

Depilacje pleców

Najczęściej decydują się na nią panowie, niezależnie od wieku. Zabieg trwa około 30 minut. Należy pamiętać, że aby trwale usunąć 100% owłosienia konieczne jest wykonanie serii przynajmniej 5-6 zabiegów. Przed zabiegiem nie ma potrzeby odbywania żadnych specjalnych przygotowań.

Depilacje twarzy

Twarz to wizytówka człowieka. Jej wygląd ma ogromne znaczenie zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Wszelkiego rodzaju ponadplanowe owłosienie w tym jakże ważnym rejonie ciała, ze względu na dużą widoczność, może stanowić poważny problem. Depilacja laserowa twarzy znajduje zastosowanie zarówno wśród kobiet jaki i mężczyzn.

Podsumowanie oraz pozostałe informacje dotyczące depilacji laserowej urządzeniem Vectus

Depilacja laserowa koszt – szczegóły dotyczące ceny zabiegu ustalane są indywidualnie, zgodnie z potrzebami pacjenta. W zasadzie, jedynym kryterium jest tutaj obszar skóry jaki ma zostać wydepilowany oraz ilość zabiegów potrzebnych aby osiągnąć pełny sukces.

Depilacja laserowa a ciąża – ciąża to wyjątkowy i specyficzny okres w życiu każdej kobiety. W organizmie zachodzą liczne zmiany fizjologiczne a hormony zmieniają niemal każdy aspekt pracy kobiecego ciała.

Depilacja laserowa skutki uboczne – laserowa depilacja zbędnego owłosienia choć niezwykle skuteczna i popularna, jak dotąd cieszyła się raczej kiepską sławą. Wiązała się to z licznymi oparzeniami spowodowanymi naświetlaniem. Urządzenia starszej generacji nie posiadły szczególnych zabezpieczeń ani systemów chłodzenia. Laser Vectus całkowicie wyeliminował problem oparzeń. Zastosowane technologie gwarantują 100% bezpieczeństwo oraz bezbolesność.

Epilacja laserowa opinie – Laser Vectus, choć jest nowym urządzeniem zdążył już zebrać liczne rekomendacje i pozytywne opinie zarówno specjalistów jak i pacjentów. Innowacyjne technologie oraz szczególna troska o bezpieczeństwo zagwarantowały mu stałe miejsce w gabinetach najlepszych klinik medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *