Sposoby zamykania naczynek laserem i ich plusy

Usuwanie naczynek na twarzy to z pewnością jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Wynika to z tego, iż coraz więcej osób walczy z tak zwanymi pajączkami, które ciężko w jakikolwiek sposób kamuflować. Gdy kremy i inne kosmetyki zawodzą, warto skorzystać z zabiegu, który raz na zawsze wyeliminuje nasz problem. Medycyna estetyczna stale się rozwija, tak samo jest w przypadku walki z naczynkami. Istnieje szereg zabiegów, które opisujemy poniżej.

Pęknięte naczynko na twarzy, popękane naczynka na nosie oraz popękane naczynka na udach to jedne z najczęstszych problemów skóry z jakimi zmagają się osoby w każdy wieku. Zabiegi, które umożliwiają zamykanie naczynek, warto wybierać pod kątem rozmiaru zmian skórnych oraz zaleceń specjalistów. My, na przykład, polecamy zabiegi zamykania naczynek w Gdyni u jednej z naszych zaprzyjaźnionych klinik.

Pokonaj pękające naczynka

 

 Sprawdzone sposoby na popękane naczynka

Quadrostar Pro Yellow 

Quadrostar Pro Yellow należy z pewnością do najnowszych tego typu zabiegów. Wiązka lasera dociera do źródła problemu chroniąc i regenerując skórę. Laserowe usuwanie naczynek pozwala na zauważalne efekty już po pierwszej wizycie.

Laser Harmony XL

Usuwanie pajączków szczególnie o małych rozmiarach jest możliwe przy pomocy lasera Harmony XL. Zamykanie naczynek na twarzy, czyusuwanie pajączków na nogach,odbywa się przeważnie podczas 4 wizyt, które pozwalają raz na zawsze pożegnać kłopotliwy problem. Laserowe zamykanie naczynekz pewnością zapewnia oczekiwany efekt oraz sprawia, że problem w danej części ciała z pewnością nie powróci.

VariLite 532 nm / 940nm

Rozszerzone naczynka w drażliwych partiach ciała należy wykonywać sprawdzonymi i bezpiecznymi sposobami. Do jednych z nich z pewnością możemy zaliczyć użycie laserów diodowych VariLite 532 nm oraz 940nm, które świetnie obkurczają na przykład popękane naczynka na nogach. Istotne jest również to, że efekty zabiegu zauważalne są już po pierwszej wizycie, dlatego warto rozważyć zabieg laserem diodowym.

Zabieg głowicą Hot-Cold

Warto również wspomnieć, że usuwanie oraz zamykanie naczynek za pomocą głowicy Hot-Cold pozwala na ujędrnienie skóry, więc tak naprawdę otrzymujemy dwa zabiegi w jednym. Wielu pacjentów podkreśla, że efekty widoczne są już po pierwszej wizycie. Specjalna głowica, która operuje ciepłem i zimnem sprawia, że skóra staje się dodatkowo naprężona, co przekłada się również na dokładne wyeliminowanie pajączków.

 Specjalista wie najlepiej

Popękane naczynka to z pewnością problem, który ciężko jest wyeliminować za pomocą kremów oraz maści. W tym przypadku ważne jest również to, aby odpowiednio wcześniej zatrzymać zmiany skórne, które z czasem mogą się powiększać. Istnieje wiele sposób na walkę z pajączkami, jednak do najbardziej skutecznych należą zabiegi przy użyciu lasera. Ważne jest również to, aby wybrać odpowiedni salon, który posiada nowoczesny sprzęt oraz specjalistów, którzy dobiorą metodę indywidualnie do naszego problemu. Takie działania z pewnością pozwolą na trwałe wyeliminowanie problemy, który dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Zabieg jest bezbolesny, co z pewnością zapewnia dodatkowy komfort podczas wizyty.

Dane zaufanej kliniki wykonującej te zabiegi:
Clinica Cosmetologica Gdynia – Zamykanie Naczynek
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Telefon: +48 791 600 607

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *