Jak działa Venus Legacy i dlaczego jest tak skuteczny?

Cellulit to zmora niemal każdej kobiety. Kliniki medycyny estetycznej, wychodząc na przeciw oczekiwaniom pacjentek, oferują zabieg na cellulit z wykorzystaniem urządzenie Venus Legacy. Najnowsze technologie ukryte w tym niepozornym urządzeniu to główny powód jego stale rosnącej popularności. Zakres możliwości wykraczający bardzo daleko poza osiągnięcia konkurencji, w połączeniu z najwyższą na rynku skutecznością są gwarancją sukcesu. Potwierdzeniem tej gwarancji jest przyznany urządzeniu Venus Legacy wyjątkowo prestiżowy certyfikat FDA.

Jak działa Venus Legacy?

Sekretem urządzanie jest wykorzystanie trzech opatentowanych technologi jednocześnie. Multipolarna fala radiowa podgrzewa tkankę tłuszczową powodując jej stopienie. Pozwala to na wyjątkowo precyzyjne konturowanie ciała. Impulsowe pole magnetyczne ma za zadanie pobudzać skórę do regeneracji, zwiększać produkcję kolagenu i elastyny, a nawet prowokować budowę nowych naczyń włosowatych. Takie działanie wyjątkowo skutecznie poprawia kondycję skóry. Szybko staje się bardziej elastyczna oraz zyskuje młodzieńczego wyglądu. Kropką nad „i” jest technologia VariPulse. Usuwanie cellulitu przy pomocy wibracji o wysokiej częstotliwości daje niemal natychmiastowe efekty. Dodatkowym efektem jest przyjemny i odprężający masaż.

Jakie zabiegi wykonamy przy użyciu Venus Legacy?

Lista możliwości urządzenia Venus Legacy przyprawia konkurencję o zawroty głowy. Redukcja cellulitu przebiega szybko i bezboleśnie, jakość skóry wyraźnie się poprawia a roztopiona tkanka tłuszczowa pozwala miedzy innymi na zmniejszenie obwodu ud. Podczas pierwszej wizyty pacjent przechodzi szczegółowy wywiad medyczny oraz badanie stanu skóry, mające na celu wyeliminować możliwość choćby najmniejszych powikłań i komplikacji. W większości przypadków pierwszy zabieg można wykonać już podczas pierwszej wizyty. Abu skuteczność zabiegów była jak najwyższa a efekty utrzymywały się długo, zaleca się odbycie serii od 6 do 10 zabiegów. Pierwsze widoczne efekty działania urządzenia można zauważyć niemal od razu po zakończeniu zabiegu.

Venus Legacy cena

Ceny wahają się od 180 do 900 zł za jeden zabieg. Może się wydawać, ze to dużo. Jednak jeśli weźmiemy pod uwagę najwyższą na rynku skuteczność, 100% gwarancję sukcesu oraz całkowite bezpieczeństwo to cena nie jest już tak wysoka. Aby ułatwić pacjentom podjecie decyzji o serii zabiegów Venus Legacy, klinika oferuje wyjątkowo atrakcyjny system ratalny. O szczegóły oferty kredytowej wystarczy zapytać kosmetologa podczas pierwszej wizyty.

Venus Legacy – przeciwwskazania i zalecenia

Zabiegi wykonywane tym urządzeniem są całkowicie nieinwazyjne oraz bezbolesne. pacjent przed zabiegiem nie musi się specjalnie przygotowywać, a od razu po wyjściu z gabinetu może udać się do codziennych czynności i obowiązków. Istnieją jednak sytuacje, w których wykonanie zabiegu jest nie możliwe. Należą do nich:

 • ciąża i karmienie piersią
 • żylaki
 • padaczka
 • choroby sera
 • wszczepiony rozrusznik lub stymulator serca
 • choroby bakteryjne lub wirusowe
 • miesiączka
 • metalowe elementy w obrębie ciała poddawanego zabiegom

3 komentarze do “Jak działa Venus Legacy i dlaczego jest tak skuteczny?

 • 20 września, 2017 o 10:49 pm
  Bezpośredni odnośnik

  No nie da się ukryć, cellulit to zmora dla kobiet i albo wyrzekamy się wielu przyjemności albo potem musimy szukac desperacko sposobów na usuwanie cellulitu. Fajnie, że są zabiegi takie jak ten Venus Legacy, ale pamiętajmy też o tym że nie mając pieniędzy tez możemy z nim walczyć różnymi metodami.

  Odpowiedz
 • 2 października, 2017 o 9:53 am
  Bezpośredni odnośnik

  Tez słyszałam dużo dobrego o tej technologii VariPulse właśnie pod kątem usuwania cellulitu i rozbijania tłuszczu.

  Odpowiedz
 • 8 grudnia, 2017 o 9:37 pm
  Bezpośredni odnośnik

  A ktoś wie, gdzie w Gdansku znajdę klinike mającą Venus Legacy? Chyba faktycznie czas na usunięcie cellulitu a praca niezbyt pozwala mi na spędzanie całego dnia na siłowni.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *