Jak pozbyć się boczków przy pomocy zabiegów kosmetycznych?

Niejedna kobieta zastanawia się z pewnością nad tym, jak zgubić brzuch i boczki, aby bez problemu wcisnąć się w swoje dawne ubrania, jednak walka z tym problemem nie należy niestety do najłatwiejszych. W sytuacji, gdy ćwiczenia na boczki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, warto zdecydować się na dostępne w salonach kosmetycznych zabiegi.

Ćwiczenia na boczki: czy są skuteczne?

Jak pozbyć się boczków, aby poprawić nie tylko swój wygląd zewnętrzny, ale również samopoczucie? Najlepiej, wykonując określone ćwiczenia, obejmujące nie tylko mięśnie boczne, ale również główne mięśnie brzucha. Oczywiście każda kobieta, która zastanawia się nad tym, jak zrzucić boczki przy pomocy ćwiczeń powinna mieć świadomość tego, iż jest to proces, który może dosyć długo trwać (co najmniej kilka tygodni) o ile oczywiście trening przeprowadzany jest przynajmniej 3 razy w tygodniu po 30 minut. Jak zgubić boczki nieco szybciej? Czy jest to w ogóle możliwe? Oczywiście, że tak, decydując się na zabiegi dostępne w niemal każdym gabinecie kosmetycznym.

Jak pozbyć się boczków przy pomocy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej?

kobieta trzyma się za bokJak zostało wspomniane powyżej, boczków w dosyć szybki sposób można pozbyć się, odwiedzając najbliższy gabinet kosmetyczny i decydując się na przeprowadzenie wybranego zabiegu. Obecnie wśród najpopularniejszych zabiegów można wyróżnić: Ultraformer III HIFU, kriolipolizę, a także karboksyterapię.

Poznaj jeszcze więcej metod na usuwanie boczków na http://drkozicka.pl/arts/skuteczne-metody-pomagajace-w-usuwaniu-boczkow/

Jak zgubić brzuch i boczki przy pomocy zabiegu Ultraformer?

Jak zgubić brzuch i boczki dzięki temu zabiegowi? Zabieg Ultraformer III HIFU nazywany jest liftingiem bez skalpela, ponieważ już po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetycznym widoczny jest spektakularny efekt. Na czym jednak polega ten zabieg i jak pozbyć się boczków przy jego pomocy? Wykorzystuje on fale ultradźwiękowe i działa na zasadzie podgrzania trzech warstw naszych tkanek. W efekcie tego zabiegu w skórze powstają mikrouszkodzenia, które stymulują włókna kolagenowe do regeneracji. Dzięki temu tkanka tłuszczowa zostaje upłynniona i wydalona na zewnątrz, a boczki zmniejszają swoją objętość. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla zdrowia a po jego zakończeniu można bez problemu powrócić do swoich codziennych obowiązków.

Jak zrzucić boczki przy pomocy kriolipolizy?

Jednym z najpopularniejszych w ostatnim czasie zabiegów, które pomagają nam w tym jak pozbyć się boczków jest tzw. kriolipoliza, która polega na wymrożeniu tkanki tłuszczowej i następnie wydaleniu jej w normalnym procesie metabolicznym. Jak pozbyć się boczków przy pomocy kriolipolizy? Wystarczy do problematycznej partii ciała przyłożyć specjalną głowicę, która zasysa fałd skóry i schładza ją do temperatury wynoszącej jedynie kilka stopni poniżej zera. Sam zabieg początkowo może sprawiać pewnego rodzaju dyskomfort, jednak po upływie kilku minut nie odczuwa się praktycznie nic.

Jak zgubić boczki dzięki karboksyterapii?

Jak zgubić boczki dzięki karboksyterapii? Zastanawiając się nad tym, jak pozbyć się boczków w skuteczny sposób warto zdecydować się na karboksyterapię, czyli zabieg, który polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla, który rozbijając komórki tłuszczowe, doprowadza do ich wydalenia oraz zmniejszenia objętości boczków.

7 komentarzy do “Jak pozbyć się boczków przy pomocy zabiegów kosmetycznych?

 • 17 lipca, 2019 o 11:45 am
  Bezpośredni odnośnik

  Jeny jak czytam o tych zabiegach jak lifting bez skalpela to jestem w szoku, że są teraz takie zabiegi na zrzucanie boczków dostępne… Ile to kosztuje? 😀

  Odpowiedz
  • 20 lipca, 2019 o 2:21 pm
   Bezpośredni odnośnik

   Cenowo chyba te metody na usuwanie boczków są bardziej przystępne, a i tak coraz więcej gabinetów oferuje raty. Chyba najlepiej jak pójdziesz i się zapytasz 🙂

   Odpowiedz
 • 18 lipca, 2019 o 7:06 am
  Bezpośredni odnośnik

  kurcze zastanawiam sie jak zrzucic boczki i brzuch i chcialabym bardzo to zrobic, ale cwicze juz dlugo i nagle jakby cos sie zatrzymalo i nic sie nie rusza i nie moge zrzucic, ktos pomoze?

  Odpowiedz
  • 20 lipca, 2019 o 6:59 pm
   Bezpośredni odnośnik

   jezeli nie myslisz o zabiegach modelujacych sylwetke to moze ewentualnie dobra dieta, ale ja bym Ci sugerowala sprobowac tych zabiegow!

   Odpowiedz
 • 21 lipca, 2019 o 7:42 pm
  Bezpośredni odnośnik

  Nie myślicie, że to trochę droga na łatwiznę? Wielu ludzi zastanawia się jak zgubić boczki i ćwiczą, zdrowo się odżywiają, a tu bez żadnych właściwie konsekwencji można pójść na zabieg??

  Odpowiedz
  • 22 lipca, 2019 o 2:23 pm
   Bezpośredni odnośnik

   No Co Ty WYgadujesz w ogole przeciez Ci ludzie ida na taki zabieg liftingu bez skalpela to oni potrzebuja pomocy w tym jak zgubic boczki, a nie ze sa leniwi

   Odpowiedz
  • 23 lipca, 2019 o 12:16 pm
   Bezpośredni odnośnik

   Może nie tak emocjonalnie jak Paula, ale jest prawda w jej wypowiedzi 🙂 Ludzie, którzy decydują się na zabieg modelowania sylwetki z reguły już nie radzą sobie z ćwiczeniami na boczki.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *