Sprawdzone sposoby na pozbycie się zmarszczek

Zmarszczki to problem, który z czasem dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Najczęstszym powodem powstawania zmarszczek jest oczywiście nieunikniony proces starzenia. Skóra z wiekiem zaczyna się zmieniać i w żaden sposób nie możemy tego zatrzymać. Dodatkowe czynniki, które sprzyjają zmarszczkom to przede wszystkim: ruchy mięśni twarzy, szkodliwe działanie promieni słonecznych oraz odkształcenia powstała podczas snu. Na szczęście, istnieje wiele sposobów na to, aby wyeliminować ten problem w bezpieczny i skuteczny sposób.

Jakie zabiegi przeciwzmarszczkowe są najlepsze? Czy usuwanie zmarszczek laserem jest bezpieczne? Z pewnością to tylko nieliczne pytania, które nurtują wiele osób. W dzisiejszym artykule podpowiemy Wam, jak poradzić sobie ze zmarszczkami oraz z jakich zabiegów najlepiej skorzystać.

ZABIEGI PRZECIWZMARSZCZKOWE

Istnieje wiele zabiegów, które pozwalają na usuwanie zmarszczek, dlatego nie sposób opisać je wszystkie. Poniżej krótka charakterystyka najpopularniejszych zabiegów.

Dermapen/ Mezopen

Dermapen to jedno z nowocześniejszych urządzeń, które świetnie sprawdza się podczas usuwania zmarszczek na szyi, dekolcie oraz zewnętrznych stronach dłoni. Za sprawą pulsujących igieł pobudza skórę do odnowy. Efekty oczywiście zależą oczywiście od miejsca, na którym wykonywany jest zabieg, jednak wśród najpopularniejszych warto wyróżnić: poprawę owalu twarzy, spłycenie zmarszczek mimicznych oraz ujędrnienie i regenerację skóry.

Surgen-Pollogen Legend

To z pewnością urządzenie, które posiada ogromny wachlarz możliwości. Połączenie trzech nowoczesnych technologii za sprawą zabiegu dochodzi do podgrzania włókien kolagenowych, pobudzenia mięśni, poprawienia ukrwienia oraz odżywienia skóry. Usuwanie zmarszczek pod oczami jeszcze nigdy nie było tak proste.

Maximus

W trakcie zabiegu wykorzystywane jest działanie trójpolarnej fali radiowej, co powoduje obkurczenie się włókien kolagenowych, które odpowiadają za przywrócenie prawidłowego napięcia skóry. Zabieg powoduje przede wszystkim ujędrnienie skóry, czyli niwelację zmarszczek.

Retix C

Retix C to wyjątkowa kuracja na bazie retinolu, witaminy C, antyoksydantów, która idealnie sprawdza się w problemach skórnych. Jest to zabieg likwidujący zmarszczki oraz wszelkie przebarwienia.

Emerge

Usuwanie zmarszczek laserem to kolejny ze skutecznych sposobów na pozbycie się tzw. kurzych łapek. Laser frakcyjny Emerge posiada certyfikat FDA, który potwierdza redukcję zmarszczek wokół oczu.

Harmony XL

Z pewnością jest to najnowocześniejszy zabieg laserowy, który dzięki głowicy Dye-VL, wysyła pulsacyjne źródło światła, które sprawia, że redukcja zmarszczek jest jeszcze bezpieczniejsza. Po określonej serii zabiegów skóra jest wyraźnie, napięta, wygładzona i rozjaśniona.

Peeling Chemiczny

Jeden z popularniejszych rodzajów peelingu, który pozwala rozjaśnić skórę twarzy. Najczęściej przeprowadzany w okresie zimy lub jesienią, gdy skóra nie jest nadmiernie wystawiana na słońce. Już po jednym zabiegu skóra staje się elastyczniejsza i zdrowsza.

Mobilift

Zabiegi na zmarszczki wykonywane za pomocą tego innowacyjnego urządzenia, które reaktywuje komórki w naturalny sposób, zapewnia proces odmłodzenia skóry od środka.

Masaże twarzy

Masaże będą skuteczne jeżeli zostaną przeprowadzone przy wsparciu określonych kosmetyków. Niestety w przypadku zaawansowanych problemów ze zmarszczkami, warto skorzystać w/w metod i rozważyć zapisanie się na zabieg na zmarszczki. Usuwanie zmarszczek będzie skuteczne jeżeli skorzystamy z profesjonalnych sprzętów i specjalistów. Bez tego zabiegi mogą być nieskuteczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *