Atrakcyjność wyboru depilacji laserowej

Tradycyjne metody depilacji skóry wiążą się często z niepożądanym dyskomfortem, wywołanym przez podrażnienie skóry. Pozbywając się nadmiernego owłosienie przy użyciu maszynki do golenia albo kremu, ryzykuje się skaleczeniem albo niedokładnością wykonanej czynności. Istnieje jednak niezawodna alternatywa, której stuprocentowa skuteczność eliminuje niepożądane skutki uboczne zabiegu depilacyjnego. Jest nim właśnie wybór depilacji laserowej, której liczne zalety są nieporównywalne z innymi metodami usuwania zbędnego owłosienia.

Dlaczego warto wybrać depilację laserem Vectus?

Technologia działania lasera Vectus została poddana licznym testom eksperckim, które zaopiniowały jej mechanizm na poziomie maksymalnej skuteczności. Laser diodowy typu Vectus zapewnia wygodny i błyskawiczny efekt depilacyjny, a zarazem gwarantuje całkowite bezpieczeństwo i do zera minimalizuje prawdopodobieństwo odrastania włosów. Przez lata jakość działania lasera Vectus była udoskonalana za sprawą serii wprowadzanych poprawek, czego w efekcie uzyskano narzędzie będące niemal „cudem” i arcydziełem w dziedzinie dermatologii estetycznej. Co najważniejsze, efekty zabiegu depilacyjnego przy użyciu opisywanego lasera diodowego są trwałe, a zatem osoba poddana depilacji laserowej nie musi się zamartwiać o to, czy będzie musiała zabieg powtórzyć w bliższej lub dalszej przyszłości.

Światowa jakość działania lasera

Godnym odnotowania jest fakt, iż technologia działania lasera została oparta na najwyższych standardach naukowych, wypracowanych przez specjalistów z amerykańskiego Harvard University oraz posiada certyfikat Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA). Nic więc dziwnego, że posiadanie takiej technologii przez kliniki medycyny estetycznej jest pewnym wyznacznikiem ich renomy i poziomu świadczonych usług. Nie szczędząc superlatyw, użyteczność lasea diodowego marki Vectus została w pełni udowodniona. Laser Vectus to spełnienie snu o doskonałości i perfekcji zabiegu depilacyjnego w świecie dermatologii estetycznej.

Czytaj więcej: Depilacja laserowa Vectus w Gdańsku

Sposób działania lasera marki Vectus

Zabieg usuwania zbędnego owłosienia za pomocą lasera określa się mianem fotodepilacji. Polega ona na uruchomieniu emisji wiązki światła laserowego, której długość fali wynosi 810 nanometrów. Barwnik usuwanego włosa dokonuje absorpcji światła emitowanego przez laser, w następstwie czego meszek włosowy ulega termicznej destrukcji. Na skórę pacjenta działa wówczas podwyższona temperatura, ale ewentualny dyskomfort został wyeliminowany dzięki zapobiegliwości twórców mechanizmu działania lasera diodowego. Bowiem z myślą o bezpieczeństwie i komforcie pacjenta, w strukturę lasera Vectus wbudowano specjalny system chłodzący, tzw. „Advanced Contact Cooling”, który błyskawicznie koi fragment skóry poddany zabiegowi.

Wskazania po zabiegu depilacji laserowej

Chociaż nie stwierdzono przypadków efektów ubocznych po zabiegach tego typu, należy przez pewien czas wzbraniać się przed pójściem na saunę lub do solarium i nie korzystać z gorących kąpieli. Wynika to z faktu, że skóra potrzebuje czasu na odpoczynek i pełną regenerację.

Czytaj także: http://portaldermatologiczny.pl/choroby-dermatologiczne/luszczyca/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *