Trądzik różowaty, pajączki, rozszerzone naczynka – zabieg laserowy

Trądzik różowaty obejmuje przede wszystkim czoło, nos, policzki i brodę. Występuje w postaci zaczerwienienia skóry twarzy. Jest przewlekłą chorobą skóry, która charakteryzuje się powstawaniem krost, rumienia. Ujawnia się w dojrzałym wieku. Dotyczy obu płci, ale zdecydowanie częściej można zauważyć go u kobiet. Polega na produkcji zwiększonej ilości łoju, sebum. Trądzik różowaty sprawia, że jej posiadacz czuje się nieatrakcyjnie, niekomfortowo, odczuwa dyskomfort, unika publicznych występów, trzyma się w ukryciu, ma niską samoocenę i złe samopoczucie. Trądzik różowaty najczęściej dotyka osób z zaburzeniami endokrynologicznymi, ze skłonnościami do alergii oraz osób z nadciśnieniem tętniczym. Pojawia się także w stresujących sytuacjach, u osób, które emocjonalnie podchodzą do krępujących ich sytuacji.

Pajączki na nogach

Są to popękane, rozszerzone naczynka krwionośne. Występują przede wszystkim u osób, które prowadzą siedzący tryb życia, dużo stoją, chodzą w butach na wysokim obcasie, nie maja wysiłku fizycznego, ruchu. Konsekwencją pajączków na nogach mogą być choroby żył oraz żylaki.

Rozszerzone naczynka krwionośne

Rozszerzone naczynka krwionośne mogą pojawić się na różnych częściach ciała. Występują u kobiet i mężczyzn niezależnie od ich wieku.  Najczęściej można je dostrzec na twarzy (policzki, nos, okolice nosa, okolice oczu) oraz na nogach. Niezależnie od tego, gdzie się pojawią staramy się za wszelką cenę je zatuszować, ukryć, tak aby nie były widoczne dla innych. Nosimy długie spodnie, długie sukienki. Na twarz nakładamy duże ilości makijażu.

Rozszerzone naczynka na twarzy, są bardzo krępujące dla ich posiadaczy. Występują w widocznym miejscu, na policzkach, na nosie, w okolicach nosa, w okolicach oczu. czasem można zaobserwować je także na czole i brodzie. Osoby, które cierpią na tego rodzaju dolegliwość wstydzą się, mają niską samoocenę, złe samopoczucie, nie czuja się atrakcyjnie, ani komfortowo.

Przeczytaj na temat rumienia na twarzy: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/rumien-na-twarzy/

zabieg-zwalczający-trądzik różowatyJak temu zaradzić?

Jest możliwość aby pozbyć się tych problemów raz na zawsze. Trądzik różowaty, pajączki na nogach oraz rozszerzone naczynka krwionośne na różnych partiach ciała można usunąć za pomocą metody laserowej. Z tego rodzaju zabiegu możemy skorzystać w gabinecie medycyny estetycznej. Podczas konsultacji ze specjalistą poznamy skuteczną, bezpieczną metodę, która uwolni nas od problemów skórnych.

Tego rodzaju zabiegiem jest QuadroStar Pro Yellow. Jest to metoda laserowa, która usuwa problemy dotyczące rozszerzonych naczynek krwionośnych, pajączków, rumieni, trądziku różowatego. Zabieg polega na wykorzystaniu światła lasera, które wnika do niedoskonałości cery i oddziałując na hemoglobinę zamyka rozszerzone naczynka. Zabieg jest bezpieczny, bezbolesny, skuteczny, nie wymaga rekonwalescencji, szybko po zabiegu można wrócić do normalnego życia. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Dla końcowego efektu potrzebnych jest kilka zabiegów aby otrzymać zamierzony efekt.

4 komentarze do “Trądzik różowaty, pajączki, rozszerzone naczynka – zabieg laserowy

 • 5 stycznia, 2019 o 7:51 am
  Bezpośredni odnośnik

  Możliwość pozbycia się swoich dolegliwości zawsze istnieje, ale ciekawe jak długo utrzymają się takie efekty – pewnie zależy od skóry.

  Odpowiedz
 • 10 lutego, 2019 o 9:14 am
  Bezpośredni odnośnik

  „Rozszerzone naczynka na twarzy, są bardzo krępujące dla ich posiadaczy” – zgadzam się z tym całkowicie … Najgorsze jest to,że przetestowałam już tyle kremów a żaden nie przyniósł pożądanych efektów.

  Odpowiedz
  • 13 lutego, 2019 o 9:18 am
   Bezpośredni odnośnik

   Witam w klubie 🙂 szkoda,że nie istnieje coś co raz na zawsze rozprawi się z problemem..

   Odpowiedz
 • 15 lutego, 2019 o 9:22 am
  Bezpośredni odnośnik

  Ja postanowiłam skorzystać z zabiegu i powiem wam, że w przeciwieństwie do tych kremów to zauważyłam efekt – zależy to oczywiście od danego problemu.. – szkoda tylko,że efekt nie jest permanentny ;d

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *