Jak odzyskać smukłą sylwetkę?

Trudno jest nie mieć kompleksów, kiedy wrodzone predyspozycje do odkładania się tłuszczu w określonych miejscach – takich jak na przykład twarz, plecy, ramiona, nogi czy brzuch – uniemożliwiają nam modelowanie sylwetki w wymarzony sposób za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych. W takich sytuacjach, na szczęście, w sukurs przychodzi nam nowoczesna technologia. Dzięki niej możemy udać się do gabinetu kosmetologicznego na zabiegi wyszczuplające, podczas których następuje miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej, której wcześniej nie mogłyśmy się pozbyć, a skutek uboczny to często ujędrnianie skóry i zmniejszenie cellulitu.

Wiedząc już, że zabiegi wyszczuplające są właśnie tym, czego nam potrzeba, musimy jeszcze zdecydować się na ich konkretny rodzaj. Dobrym pomysłem jest tutaj endermologia lpg, która jest przyjemnym masażem podciśnieniowym wpływającym na naszą tkankę łączną. Polega to na tym, że wyspecjalizowana końcówka zasysa fałd skóry w newralgicznym rejonie i dzięki temu doprowadza do rozbicia podskórnej warstwy zbędnego tłuszczu, który następnie bez przeszkód zostaje wydalony przez organizm. Kiedy przyświeca nam szybka redukcja tkanki tłuszczowej, możemy być pewni, że endermologia efekty przyniesie naprawdę zadowalające.

Można również poddać się zabiegowi Maximus, w czasie którego fala radiowa podgrzeje tkanki podskórne aż do temperatury 60˚C, co doprowadzi do upłynnienia tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, dzięki aktywacji mięśni, lipidy szybciej zostają usunięte z naszego organizmu. Na innej zasadzie działa karboksyterapia Reology 2, która wykorzystuje medyczny dwutlenek węgla wstrzykiwany śródskórnie i podskórnie. Poprzez jego działanie następuje przyspieszenie przepływy krwi, rozbicie warstw lipidów i szybkie wydalenie ich z organizmu dzięki przyspieszeniu metabolizmu.

Wiedzmy jednak, że stosując jedynie zabiegi nie uzyskamy trwałego efektu. Najlepiej będzie od razu zaplanować jak zredukować tkankę tłuszczową w sposób kompleksowy: odwiedzić gabinet kosmetologa, jak również stosować się do zasad zdrowego odżywiania i być aktywną fizycznie.

6 komentarzy do “Jak odzyskać smukłą sylwetkę?

 • 4 marca, 2017 o 10:53 am
  Bezpośredni odnośnik

  endermologia lpg – świetny zabieg już miałam dosyć tego wstrętnego cellulitu. Mąż już nie mógł na mnie patrzeć. Zabieg uratował mój związek ^^

  Odpowiedz
 • 4 kwietnia, 2018 o 10:58 am
  Bezpośredni odnośnik

  Ja polecam wam zacząć chodzić na pływalnie z 2-3 razy w tygodniu to sylwetka sama się wymodeluje 🙂

  Odpowiedz
 • 18 maja, 2018 o 11:03 am
  Bezpośredni odnośnik

  Ja ogólnie to jestem szczupła tylko mam strasznie odstający brzuch.. nie wiem co jest tego przyczyną. Raczej zabieg modelujący mi to nie pomoże może jestem na coś chora. W końcu muszę się wybrać do lekarza na badania, ponieważ naprawdę strasznie to wygląda i się tylko dołuje.., a mam dopiero 24 lata

  Odpowiedz
  • 26 maja, 2018 o 10:44 pm
   Bezpośredni odnośnik

   Najważniejsze to się nie poddawać. Może spróbuj wszystkiego po trochu zaczynając od diety i odpowiednich ćwiczeń na brzuch. Polecam również zacząć skakać na skakance. po 5min dziennie, a tkanka tłuszczowa na brzuchu na pewno zacznie znikać.

   Odpowiedz
 • 4 czerwca, 2018 o 8:07 pm
  Bezpośredni odnośnik

  a ja byłam na zabiegu modelowania sylwetki w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej Clinica Cosmetologica w Gdańsku, a nie jakimś saloniku u „magdy” pod bolkiem..

  Odpowiedz
 • 24 czerwca, 2018 o 2:47 pm
  Bezpośredni odnośnik

  Ja już mam na jutro umówiony zabieg dermatologii. Ciekawe jak się sprawdzi. Z tego co czytam to nie mam co oczekiwać efektów po pierwszej serii, ale mam nadzieje, że po kilku już będzie coś widać ^^

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *