Jak odzyskać smukłą sylwetkę?

Trudno jest nie mieć kompleksów, kiedy wrodzone predyspozycje do odkładania się tłuszczu w określonych miejscach – takich jak na przykład twarz, plecy, ramiona, nogi czy brzuch – uniemożliwiają nam modelowanie sylwetki w wymarzony sposób za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych. W takich sytuacjach, na szczęście, w sukurs przychodzi nam nowoczesna technologia. Dzięki niej możemy udać się do gabinetu kosmetologicznego na zabiegi wyszczuplające, podczas których następuje miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej, której wcześniej nie mogłyśmy się pozbyć, a skutek uboczny to często ujędrnianie skóry i zmniejszenie cellulitu.

Wiedząc już, że zabiegi wyszczuplające są właśnie tym, czego nam potrzeba, musimy jeszcze zdecydować się na ich konkretny rodzaj. Dobrym pomysłem jest tutaj endermologia lpg, która jest przyjemnym masażem podciśnieniowym wpływającym na naszą tkankę łączną. Polega to na tym, że wyspecjalizowana końcówka zasysa fałd skóry w newralgicznym rejonie i dzięki temu doprowadza do rozbicia podskórnej warstwy zbędnego tłuszczu, który następnie bez przeszkód zostaje wydalony przez organizm. Kiedy przyświeca nam szybka redukcja tkanki tłuszczowej, możemy być pewni, że endermologia efekty przyniesie naprawdę zadowalające.

Można również poddać się zabiegowi Maximus, w czasie którego fala radiowa podgrzeje tkanki podskórne aż do temperatury 60˚C, co doprowadzi do upłynnienia tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, dzięki aktywacji mięśni, lipidy szybciej zostają usunięte z naszego organizmu. Na innej zasadzie działa karboksyterapia Reology 2, która wykorzystuje medyczny dwutlenek węgla wstrzykiwany śródskórnie i podskórnie. Poprzez jego działanie następuje przyspieszenie przepływy krwi, rozbicie warstw lipidów i szybkie wydalenie ich z organizmu dzięki przyspieszeniu metabolizmu.

Wiedzmy jednak, że stosując jedynie zabiegi nie uzyskamy trwałego efektu. Najlepiej będzie od razu zaplanować jak zredukować tkankę tłuszczową w sposób kompleksowy: odwiedzić gabinet kosmetologa, jak również stosować się do zasad zdrowego odżywiania i być aktywną fizycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 1